Про мене

Коротко про діяльність

З 1996 по 2001 роки навчався у Вінницькому державному педагогічному інституті на Педагогічно-індустріальний факультеті, що готував фахівців для викладання у школах учителів трудового навчання. Під час навчання подобались загальнотехнічні дисципліни, практикуми в майстернях. Відвідував гурток з інформатики. 
Навчаючись на п'ятому курсі закінчив курси користувача ПЕОМ при Вінницькому ВПУ №4.
Закінчував навчання вже в перейменованому Вінницькому державному педагогічному університеті імені М. Коцюбинського і завершив навчання з дипломом з відзнакою. 
Тема дипломної роботи «Формування дизайнерських знань та умінь в учнів 7-9-х класів».
Ще навчаючись на 5 курсі (квітень 2001 року) влаштувався на роботу учителем трудового навчання в школу №34 де працюю нині.
Відразу почав працювати над поновленням та розширенням матеріально-технологічної бази шкільної майстерні. Поступово створювалися умови для продуктивної діяльності учнів.
Проводився пошук власної системи роботи, ознайомлювався з досвідом колег міста, перспективними науковими розробками. Почало визначатися коло організаційно-методичних проблем, які зацікавили та спонукали для пошуку шляхів їх вирішення. Протягом 2001 - 2007 років відбувалось накопичення та систематизація власного досвіду.
Можна виділити чотири напрямки пошукової методичної роботи:
• використання інформаційних технологій у професійній діяльності учителя трудового навчання;
• теорія та методика навчання художньому конструюванню учнів;
• адаптація видів декоративно-ужиткового мистецтва до умов сучасної шкільної майстерні;
• організація продуктивної діяльності учнів під час виконання практичних робіт.

З 2008 року по 2010 рік був співробітником «Лабораторії інформаційно-комунікаційних технології» яка існує при Фізико-математичній гімназії №17. Розроблено ряд курсів з трудового навчання для дистанційної освіти для різних класів. Робота продовжується.
З лютого 2009 року по 2014 рік в рамках діяльності лабораторії «Інформатизація трудового навчання» був створений та розвивався сайт http://trudove.org.ua. 
Починаючи з 2015 року досвід викладаю на ряді блогів на сервісі blogspot: 
- https://self-edu-lerom9.blogspot.com/  матеріали самоосвіти;
- https://litn-34.blogspot.com/  матеріали Лабораторії інформатизації трудового навчання;
- http://trudove34.blogspot.com/ матеріали для учнів.

Вінницький обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників у 2010 році вивчав мій досвід та рекомендував для поширення (протокол №7 засідання науково-методичної ради ВОІПОПП від 20 грудня 2010 року).
У 2010, 2011, 2012, 2013 роках член журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
З 2012 року член редакційної ради періодичного фахового видання «Трудове навчання» видавництва «Шкільний світ».
Постійно, з 2007 року, проводить курси для слухачів курсів підвищення кваліфікації при КВНЗ ВАНО (раніше ВОІПОПП), де ознайомлює з власним досвідом та напрацюваннями, своїми поглядами на сучасну трудову підготовку учнів у загальноосвітніх навчальних закладах.


З 2014 року є керівником авторської творчої майстерні при кафедрі екології та природничо-математичних дисциплін за рішенням Вченої ради Вінницького обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників від 30 січня 2014 року, протокол №1ВР.


Маю призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.
Нагороджений багатьма подяками та грамотами Міського департаменту освіти та Обласного департаменту освіти та науки України.

У 2019 році проходив чергову атестацію на підтвердження учителя вищої категорії та звання учитель-методист.

Немає коментарів:

Дописати коментар